Bu web sitesinde çerezler kullanılmaktadır

İçeriği ve reklamları kişiselleştirmek, sosyal medya özellikleri sunmak ve trafiği analiz etmek için çerezler kullanıyoruz. Sitemizi kullanımınızla ilgili bilgileri ayrıca sosyal medya, reklamcılık ve analiz iş ortaklarımızla paylaşabiliriz. İş ortaklarımız, bu bilgileri kendilerine sağladığınız veya hizmetlerini kullanırken topladıkları diğer bilgilerle birleştirebilir.

Kadromuz

Akademik Kadro


Müdür ve Müdür Yardımcılarımız

İsmail Garip
Anaokulu ve İlkokul Müdürü

ismail.garip@itugvo.k12.tr

İsmail Garip
Arif Tutsak
Ortaokul Müdürü

arif.tutsak@itugvo.k12.tr

Arif Tutsak
Serkan Gözder
Lise Müdürü

serkan.gozder@itugvo.k12.tr 

Serkan Gözder
İlker Çiçek
Lise Müdür Yardımcısı

ilker.cicek@itugvo.k12.tr

İlker Çiçek
Ayşe Aktop
Anaokulu Müdür Yardımcısı

ayse.aktop@itugvo.k12.tr 

Ayşe Aktop
Esra Beggi Kurt
İlkokul Müdür Yardımcısı

esra.beggi@itugvo.k12.tr

Esra Beggi Kurt
Ezgi Bozkuş
Ortaokul Müdür Yardımcısı

ezgi.bozkus@itugvo.k12.tr 

Ezgi Bozkuş

Bölüm/Zümre Başkanlarımız

Özlem Barut
Türk Dili ve Edebiyatı Bölüm Başkanı

ozlem.barut@itugvo.k12.tr

Özlem Barut
Esen Aykaya
Türkçe Bölüm Başkanı (Ortaokul)

esen.aykaya@itugvo.k12.tr

Esen Aykaya
Müge Özdemir Ala
Matematik Bölüm Başkanı (Ortaokul)

muge.ala@itugvo.k12.tr

Müge Özdemir Ala
Nesli Güleken Avcı
Fen Bilimleri Zümre Başkanı (Lise)

nesli.guleken@itugvo.k12.tr

Nesli Güleken Avcı
Hilmi Özoğul
İngilizce Bölüm Başkanı Ortaokul-İlkokul_Anaokulu

hilmi.ozogul@itugvo.k12.tr

Hilmi Özoğul
Berkant Okan
Matematik Zümre Başkanı (Lise)

berkan.okan@itugvo.k12.tr 

Berkant Okan
Fen Bilimleri Zümre Başkanı
Fen Bilimleri Zümre Başkanı
Fen Bilimleri Zümre Başkanı
Hüseyin Yürük
Sosyal Bilimler Zümre Başkanı

huseyin.yuruk@itugvo.k12.tr

Hüseyin Yürük
Ahmet Bayar
Beden Eğitimi Zümre Başkanı

ahmet.bayar@itugvo.k12.tr

Ahmet Bayar
Birsen Kaptan
Fen Bilimleri Zümre Başkanı (Ortaokul)

birsen.kaptan@itugvo.k12.tr

Birsen Kaptan
Kemal Aydın
Müzik Bölüm Başkanı

kemal.aydin@itugvo.k12.tr

Kemal Aydın

Öğretmenlerimiz

Duygu Münevis
Anaokulu Rehber Öğretmen

duygu.munevis@itugvo.k12.tr

Duygu Münevis
Hilal Namlucuoğlu
Anaokulu Öğretmenİ

hilal.namlucuoglu@itugvo.k12.tr

Hilal Namlucuoğlu
Asuman Eren
Anaokulu Öğretmeni

asuman.eren@itugvo.k12.tr

Asuman Eren
Fahriye Yurdem Akdı
Anaokulu Öğretmeni

fahriye.yurdem@itugvo.k12.tr

Fahriye Yurdem Akdı
Melis Katıkol
Anaokulu Öğretmeni

melis.katikol@itugvo.k12.tr

Melis Katıkol
Dilan Özbey
Anaokulu Öğretmeni

dilan.ozbey@itugvo.k12.tr

Dilan Özbey
Gamze Gökkan
Anaokulu Öğretmeni

gamze.gokkan@itugvo.k12.tr

Gamze Gökkan
Mine Çelik Gül
İngilizce Öğretmeni

mine.gul@itugvo.k12.tr

Mine Çelik Gül
Anastasiia Kildiusheva
İngilizce Öğretmeni

anastasiia.kildiusheva@itugvo.k12.tr

Anastasiia Kildiusheva
Begüm Özçelik
İngilizce Öğretmeni

begum.ozcelik@itugvo.k12.tr

Begüm Özçelik
Lizbeth Su Galaretta Bruno
İngilizce Öğretmeni
Lizbeth Su Galaretta Bruno
Zarghoona Alamgir
İngilizce Öğretmeni

zarghoona.alamgir@itugvo.k12.tr

Zarghoona Alamgir
İlknur Demir Karakülah
Rehber Öğretmen

ilknur.karakulah@itugvo.k12.tr

İlknur Demir Karakülah
Melek Demiryürek
İlkokul Öğretmeni

melek.demiryurek@itugvo.k12.tr

Melek Demiryürek
Ramiye Ersoy
İlkokul Öğretmeni

ramiye.ersoy@itugvo.k12.tr

Ramiye Ersoy
Sema Can
İlkokul Sınıf Öğretmeni

sema.can@itugvo.k12.tr

Sema Can
Yelda Yavuz
İlkokul Sınıf Öğretmeni

yelda.yavuz@itugvo.k12.tr

Yelda Yavuz
Fatih Gökler
İlkokul Sınıf Öğretmeni

fatih.gokler@itugvo.k12.tr

Fatih Gökler
Saliha Solhan Kutlutürk
İlkokul Sınıf Öğretmeni

saliha.solhan@itugvo.k12.tr

Saliha Solhan Kutlutürk
Munise Yıldırım
İlkokul Öğretmeni

munise.yildirim@itugvo.k12.tr

Munise Yıldırım
Alev Çetinkaya
İlkokul Sınıf Öğretmeni

alev.cetinkaya@itugvo.k12.tr

Alev Çetinkaya
Pakize Esra Sever
İlkokul Sınıf Öğretmeni

esra.sever@itugvo.k12.tr

Pakize Esra Sever
Sinem Yürekli
İlkokul Öğretmeni

sinem.yurekli@itugvo.k12.tr

Sinem Yürekli
Sedef Arslan
İlkokul İngilizce Bölüm Başkanı

sedef.arslan@itugvo.k12.tr

Sedef Arslan
Oliver Mantz
İngilizce Öğretmeni

oliver.mantz@itugvo.k12.tr

Oliver Mantz
Ege Uçan
İngilizce ve GEMS Öğretmeni

ege.ucan@itugvo.k12.tr

Ege Uçan
Türkan Ermehan
İngilizce Öğretmeni

turkan.ermehan@itugvo.k12.tr

Türkan Ermehan
Salih Edis
Beden Eğitimi Öğretmeni

salih.edis@itugvo.k12.tr

Salih Edis
Seval Başöz
Beden Eğitimi Öğretmeni

seval.basoz@itugvo.k12.tr

Seval Başöz
Ezgi Özalp
Müzik Öğretmeni

ezgi.ozalp@itugvo.k12.tr

Ezgi Özalp
Gamze Öztuna
İlkokul Görsel Sanatlar Öğretmeni

gamze.oztuna@itugvo.k12.tr

Gamze Öztuna
Hatice Tunçay
Bilgisayar Öğretmeni

hatice.tuncay@itugvo.k12.tr

Hatice Tunçay
Tezcan Kumlutaş
Dans Öğretmeni

tezcan.kumlutas@itugvo.k12.tr

Tezcan Kumlutaş
Münevver Mine Özbek
Drama Öğretmeni

mine.ozbek@itugvo.k12.tr

Münevver Mine Özbek
Tuğba Demirkıran Çelik
Satranç Öğretmeni

tugba.demirkiran@itugvo.k12.tr

Tuğba Demirkıran Çelik
Nurseda Çelik
Ortaokul Rehber Öğretmen

nurseda.celik@itugvo.k12.tr

Nurseda Çelik
Ebru Hasçakal
Kütüphane Öğretmeni

ebru.hascakal@itugvo.k12.tr

Ebru Hasçakal
Tuğçe Tuncel
Türkçe Öğretmeni

tugce.tuncel@itugvo.k12.tr

Tuğçe Tuncel
Serdal Keskin
Ortaokul Türkçe Öğretmeni

serdal.keskin@itugvo.k12.tr

Serdal Keskin
Akın Kalender
Ortaokul Matematik Öğretmeni

akin.kalender@itugvo.k12.tr

Akın Kalender
Duygu Heptepe
Matematik Öğretmeni

duygu.heptepe@itugvo.k12.tr

Duygu Heptepe
Birsen Kaptan
Fen Bilimleri Öğretmeni

birsen.kaptan@itugvo.k12.tr

Birsen Kaptan
Müge Konacaklı İtil
Fizik Öğretmeni

muge.itil@itugvo.k12.tr

Müge Konacaklı İtil
Başak Topçu
Fen Bilimleri Öğretmeni

basak.topcu@itugvo.k12.tr

Başak Topçu
Pınar Uçar
Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmeni

pinar.ucar@itogvo.k12.tr

Pınar Uçar
Pınar Öngel
Sosyal Bilgiler Öğretmeni

pinar.ongel@itugvo.k12.tr

Pınar Öngel
Ebru Özümit
Sosyal Bilgiler Öğretmeni

ebru.ozumit@itugvo.k12.tr

Ebru Özümit
Murat Tan
Ortaokul Din Kültürü Ve Ahlak Bilgisi Öğretmeni

murat.tan@itugvo.k12.tr

Murat Tan
Burcu Ekici
İngilizce Öğretmeni

burcu.ekici@itugvo.k12.tr

Burcu Ekici
Ayşen Erçelik Çikoğlu
İngilizce Öğretmeni

aysen.ercelik@itugvo.k12.tr

Ayşen Erçelik Çikoğlu
Tuğba Gündoğdu
İngilizce Öğretmeni

tugba.gundogdu@itugvo.k12.tr

Tuğba Gündoğdu
Gamze Ünal
Almanca Öğretmeni

gamze.unal@itugvo.k12.tr

Gamze Ünal
Zeynep Teresa Montanerz
İspanyolca Öğretmeni

teresa.montanez@itugvo.k12.tr

Zeynep Teresa Montanerz
Ece Bağcı
Beden Eğitimi Öğretmeni

ece.bagci@itugvo.k12.tr

Ece Bağcı
İmge Ülgüner
Ortaokul Görsel Sanatlar Öğretmeni

imge.ulguner@itugvo.k12.tr

İmge Ülgüner
Merve Koyuncu
Bilişim Teknolojileri Öğretmeni

merve.koyuncu@itugvo.k12.tr

Merve Koyuncu
Büşra Dereli
Lise Rehber Öğretmen

busra.dereli@itugvo.k12.tr

Büşra Dereli
Özlem Barut
Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmeni

ozlem.barut@itugvo.k12.tr

Özlem Barut
Ebru Doğan
Matematik Öğretmeni

ebru.dogan@itugvo.k12.tr

Ebru Doğan
Berkant Okan
Matematik Öğretmeni

berkant.okan@itugvo.k12.tr

Berkant Okan
Yasemin Bilgin Kırkgöz
Matematik Öğretmeni

yasemin.bilgin@itugvo.k12.tr

Yasemin Bilgin Kırkgöz
Özge Sevgican
Lise Matematik Öğretmeni

ozge.sevgican@itugvo.k12.tr

Özge Sevgican
Murat Tanış
Fizik Öğretmeni

murat.tanis@itugvo.k12.tr

Murat Tanış
Ece Özçelik
Lise Kimya Öğretmeni

ece.ozcelik@itugvo.k12.tr

Ece Özçelik
Sevil Kılıç
Lise Kimya Öğretmeni

sevil.kilic@itugvo.k12.tr

Sevil Kılıç
Nesli Güleken Avcı
Biyoloji Öğretmeni

nesli.guleken@itugvo.k12.tr

Nesli Güleken Avcı
Seda Şan
Biyoloji Öğretmeni

seda.san@itugvo.k12.tr

Seda Şan
Gülseren Başarslan
Coğrafya Öğretmeni

gulseren.basarslan@itugvo.k12.tr

Gülseren Başarslan
Hüseyin Yürük
Tarih Öğretmeni

huseyin.yuruk@itugvo.k12.tr

Hüseyin Yürük
Engin Yılmaz
Lise Felsefe Öğretmeni

engin.yilmaz@itugvo.k12.tr

Engin Yılmaz
Hilmi Özoğul
İngilizce Öğretmeni

hilmi.ozogul@itugvo.k12.tr

Hilmi Özoğul
Zeynep Atik
Lise İngilizce Öğretmeni

zeynep.atik@itugvo.k12.tr

Zeynep Atik
Paul Jordan
İngilizce Öğretmeni

paul.jordan@itugvo.k12.tr

Paul Jordan
Ahmet Bayar
Beden Eğitimi Öğretmeni

ahmet.bayar@itugvo.k12.tr

Ahmet Bayar
Kemal Aydın
Müzik Öğretmeni

kemal.aydin@itugvo.k12.tr

Kemal Aydın
Merhaba
Soru ya da önerilerinizi yazabilirsiniz.
kapat