Bu web sitesinde çerezler kullanılmaktadır

İçeriği ve reklamları kişiselleştirmek, sosyal medya özellikleri sunmak ve trafiği analiz etmek için çerezler kullanıyoruz. Sitemizi kullanımınızla ilgili bilgileri ayrıca sosyal medya, reklamcılık ve analiz iş ortaklarımızla paylaşabiliriz. İş ortaklarımız, bu bilgileri kendilerine sağladığınız veya hizmetlerini kullanırken topladıkları diğer bilgilerle birleştirebilir.

Kampüs Yaşamı

Temizlik Hizmetleri


Okulumuz temizlik hizmetleri konusunda dünyanın önde gelen tesis yönetimi şirketlerinden biri olan “ISS” ile çalışmaktadır. Okulumuzdaki her bir koridor için bir temizlik görevlisi görevlendirilmiştir.

Öğrencilerimizin okulumuzda kullandıkları derslik, spor salonu, yemekhane, tuvalet ve diğer bölümlerde gerekli görülen hijyenik ortamın sağlanmasına önem verilir. Alerjik özelliği bulunmayan güvenilir markalardan edinilen temizlik ürünleriyle, uygun makine ve ekipman kullanılarak okul temizliği sürekli ve sıkı bir denetimle yapılmaktadır.

Antibakteriyel, antialerjik ve ses yutucu özelliğe sahip zemin kaplaması, çocuklarımız için hijyenik bir ortam sağlamaktadır. Ayrıca, musluklardan alınan su numuneleri test için özel laboratuvara ve Hıfzıssıhha Laboratuvarı’na gönderilerek sağlık denetimi periyodik olarak yapılmaktadır.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Merhaba
Soru ya da önerilerinizi yazabilirsiniz.
kapat